Brána odpustenia

 

Čo je podstatou tejto techniky?

Táto technika vás naučí odpúšťať . Odpustenie je najsilnejším vyslobodením sa zo spárov všetkých konfliktov.

Ten kto nevie odpúšťať odsúdi sám seba do nešťastia, lebo aké koľvek negatívne myšlienky, ktoré v sebe prechovávame voči niekomu, idú najskôr cez nás  a ubližujú v prvom rade nám samím. Neustále napájanie sa na niekoho negatívnymi myšlienkami vytvára medzi nimi energetický most, ktorý neustále silnie a znásobuje vplyv negatívnej energie.  Obom potom uberá vitálnu energiu a môže vytvoriť až fyzický zdravotný problém...

Aký prínos môžete očakávať po jej aplikovaní?

Spoznáte oslobodzujúcu silu odpustenia. Uvoľnenie, odstránenie negatívnych vzorov správania, pocit eufórie, ale hlavne príliv energie, lebo ak svoju energiu nebudete míňať na hnev , nenávisť, závisť , neprajníctvo, pocit viny a krivdy, tak vám jej zostane veľmi veľa na svoj osobný rozvoj a hlavne na lásku...

Prajem vám veľa láskyplného odpustenia

Hneď po pripísaní platby na náš účet vám e-mailom pošleme nahrávku aj s inštrukciami, ako čo najviac efetkov vyťažiť z danej techniky.

Ahoj Alenka,

chcem sa Ti veľmi poďakovať.Očista prebehla perfektne, bol to silný zážitok. Všetko išlo podľa návodu, iba korunná čakra bola stále "upchatá". Po ukončení som zostal ďalej relaxovať a vtedy sa mi otvorila /mal som pocit, pomoci z vonka/ a všetka "špina" sa dostala von. Úplne sa mi uľavilo a bol som nádherne čistý. Odvtedy som uvoľnený a vyrovnaný.

Ďakujem 

Jaroslav
bezpečna_platba-213x90 (1).png
karty-300x56-213x40 (1).png
gopay-platebni-brana-3d-secure-content (2).png

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.