Chrám očisty

Čo je podstatou tejto techniky?

Pri tejto technike  sa vaše telo zbaví chuchvalcov negatívnej energie a uvoľní na fyzickej úrovni. Napumpujete telo božskou všeliečivou energiou a  prečistíte aj celú svoju rodovú líniu, vrátane svojho príbitku a pozemku.

 

Aký prínos môžete očakávať po jej aplikovaní?

Uvoľníte si celé telo a myseľ a zbavíte sa záťaže z rodovej línie. Energeticky prečistíte celý svoj byt a budete v ňom cítiť pokoj a harmóniu.

 

Referencie

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.