Diagnostika celého tela

wellness-285590__340.jpg

Na diagnostiku nepoužívam žiadne prístroje, koná sa na základe vnútorného videnia, ktoré mi bolo umožnené po autonehode. Preskenujem si celé telo a tam kde je problém, upozorní na seba.

Nie som žiadna čarodejnica, ani veštica, iba som bola asi príliš ,, ortodoxným“ ateistom, ktorý to, čo nevidel nepočul a nemohol si ohmatať, tak to pre neho neexistovalo.  Tak mi to tam hore ,, ukázali“. Začala som vidieť, počuť a aj cítiť. To ma priviedlo k mojej viere. Som teraz silne veriaci človek, ktorému bola viera ,, ukázaná“  takpovediac v priamom prenose .

Ďakujem!

Zmenilo mi to život...

 

Cena: 55 eur/ hod

Objednať sa dá len telefonicky na T.č. 0911922167

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.