Komunikovanie s orgánmi

Čo je podstatou tejto techniky?  

V tejto technike sa môžete porozprávať so svojimi problémovými orgánmi, alebo časťami tela, kde už máte diagnostikovaný nejaký problém, alebo cítite nekomfort a tak dostať veľmi cenné informácie o tom , čo vlastne spôsobilo ich oslabenie...

Aký prínos môžete očakávať po jej aplikovaní?

Táto technika vám pomôže otvoriť úprimný vzťah k vášmu telu.

 Získate svojho 24 hodinového osobného trénera, od ktorého budete dostávať tie najsprávnejšie odpovede a nasmerovania, čo vaše telo práve potrebuje, čím mu škodíte a ubližujete a čo by ste mali vo svojom živote zmeniť.

Naučíte sa prepojiť so svojim telom, aby vás upozornilo na každú jednu chybu, ktorú vedome , alebo nevedome urobíte a tak vás povedie k novým pozitívnym návykom a bude rušiť vaše škodlivé zvyky, ktoré vám ubližovali...

Hneď po pripísaní platby na náš účet vám e-mailom pošleme nahrávku aj s inštrukciami, ako čo najviac efetkov vyťažiť z danej techniky.

Ahoj Alenka,

chcem sa Ti veľmi poďakovať.Očista prebehla perfektne, bol to silný zážitok. Všetko išlo podľa návodu, iba korunná čakra bola stále "upchatá". Po ukončení som zostal ďalej relaxovať a vtedy sa mi otvorila /mal som pocit, pomoci z vonka/ a všetka "špina" sa dostala von. Úplne sa mi uľavilo a bol som nádherne čistý. Odvtedy som uvoľnený a vyrovnaný.

Ďakujem 

Jaroslav
bezpečna_platba-213x90 (1).png
karty-300x56-213x40 (1).png
gopay-platebni-brana-3d-secure-content (2).png

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.