Krištáloterapia

Neinvazívna pohodlná relaxačná terapia, ktorá sa deje v ľahu približne 30 min na špeciálne upravenom  lôžku, ktoré je aktivované vyžarovaním prírodných krištáľov zospodu aj zo strán a telo je  tak vystavené zosilneným frekvenciám a vyrovnáva a prečisťuje si tok energie.

 

Pôsobením špeciálne nastavených krištáľov a kovov sa v tele odstraňujú blokády v energetickom systéme a upravuje sa tok energie, čo má za následok, že hneď po aplikovaní tejto terapie sa ľudia cítia uvoľnený, pokojný a majú pocit , že ich energetický potenciál sa zvýšil.

Taktiež majú rôzne mimo zmyslové zážitky a cítia, ako sa im aktivujú rôzne energetické centrá . Cítia , ako sa zbavili zhlukov negatívnej energie a zvyšuje sa ich energetický  potenciál.

Čo sa dá touto terapiou upraviť?

Zlepšenie imunity

Niektoré psychické problémy

Koncentrácia

Hormonálny systém

 Niektoré bolestivé stavy pohybového aparátu

Pooperačné stavy

Oslabenie organizmu po dlhodobých ochoreniach

Zvýšenie energetického potenciálu tela

 

Pocity, ktoré sa dostavia po aplikovaní tejto terapie:

 

Človek sa cíti oddýchnutý, uvoľnený, stav sa dá prirovnať k jemnému stavu beztiaže.

Odstránia sa určité bolestivé stavy

Nastáva psychické aj fyzické uvoľnenie

Upraví sa tok energie v tele

Veľmi rýchle nadobudnutie energie a pocit, že teraz môžem vstať a všetko riešiť...

Pocit eufórie, ako by ste sa dostali do energetického valca, ktorý z vás vyperie všetku negatívnu energiu...

 

Cena:  25 eur / 30 min

 

Je vhodné obe terapie kombinovať, nakoľko Tibetské platne pôsobí ako rozpúšťač patogénov a Krištáľo – terapia ,pôsobí ako nabíjačka batérie nášho tela. Obe terapie spolu potom naštartujú samoliečebné procesy nášho imunitného systému.

 

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.