Meditácie a vizuálne techniky

meditation-2214532__340.jpg

Pri skupinových cvičeniach, ale aj mimo ne mi prichádzajú celistvé meditácie a vizuálne techniky, cez ktoré sa dá odstrániť negatívna energia, uvoľniť stres a napätie, nájsť riešenie na zdanlivo neriešiteľný problém, alebo pochopiť čo sa máme naučiť cez niektorú nepríjemnú skúsenosť v našom živote.

Tieto úžasné informácie som dostávala už dávno, ale ako prišli, tak aj odišli a mne bolo veľakrát ľúto, že som si nevedela spomenúť o čom to vlastne bolo. Tak som sa spýtala prečo?  Odpoveď bola jednoduchá.

Ak chcem prejaviť vďačnosť za tento dar a naozaj mu dať tú ozajstnú vážnosť a úctu, ktorú si zaslúži, tak informácie, ktoré mi prichádzajú musím zachovať aj pre ostatných.

Tak sa teda aj deje a ja spisujem každú ďalšiu a ďalšiu meditáciu, aby sa mohli dostať k čo najväčšiemu množstvu ľudí a aby tým bolo naplnené posolstvo, ktoré vám s láskou odovzdávam...

Chcem, aby ste vedeli, že meditácie, ktoré tu nájdete, nie sú typickými meditáciami. Neočakávajte, že si pri nich oddýchnete, že budete mať pri nich len uvoľňujúce , éterické pocity.

Tieto meditácie budú pre mnohých možno náročné, pretože sú  to vlastne návody a postupy, ako zmeniť zmýšľanie, priority a ako nájsť skutočný zmysel života.

Je to práca na sebe, spôsob psychotréningu  a sebareflexie  a po jej vypočutí si pravdepodobne nepoviete, ako úžasne som si oddýchol.

 Donúti vás to premýšľať a prehodnocovať, dívať sa z nadhľadom a snažiť sa pochopiť iných, prečo sa správajú tak ako sa správajú a zmeniť vlastné škodlivé programy, ktoré negatívne ovplyvňujú váš život.

Nie sú iba krátkodobým pozitívnym zážitkom a uvoľnením, ale spustením nových procesov a programov vo vašom živote a tým vlastne menia váš život k lepšiemu.

Je to ako investícia. Žiadny podarovaný zákusok, na chuť ktorého si možno po čase spomeniete, ale recept na jeho vyhotovenie, ktorý vám už nik nezoberie a chuť , ktorého si budete kedykoľvek môcť sami zabezpečiť, ale aj odovzdať svojim blízkym, či známym.

Najväčší osoh z nich získate, ak si ich najskôr vypočujete a ak pre vás budú príliš rýchle a vy budete potrebovať viac času na to, aby ste učinili niektoré úkony vo svojej mysli, po skončení nahrávky sa vráťte k riešeniu a doprajte si toľko času, koľko budete potrebovať.

Verím ,že budú pre vás prínosom a poteším sa každej spätnej väzbe.

S úctou a láskou...

Ďakujem za túto možnosť!!!

 

 

Vyskúšajte si túto jednoduchú vizuálnu techniku a nabite svoje bunky v oceáne radosti a šťastia. Odporúčam pri nej zaspávať, alebo pri pocitoch stiesnenosti či úzkosti...

Ak sa vám páči a chcete vyskúšať aj iné vizuálne techniky, napíšte mi a odporučím Vám , ktorá je pre vás najvhodnejšia.

Užite si tieto krásne okamihy!

Alenka

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.