Myšlienková záhrada

 Čo je podstatou tejto techniky?

Naučíte sa identifikovať  a účinne odstrániť svoje škodlivé myšlienky, ktoré vám nedali pokoj a neustále sa vám vynárali vo vašej mysli.

Neschopnosť riešiť niektoré záležitosti, ktoré si neustále nosíme v svojej hlave, nám odoberá veľa energie a úplne blokuje tvorivú energiu.

Keď vyhádžeme z hlavy nepotrebný a škodlivý odpad, vytvoríme priestor pre nové myslenie a riešenie.

Niekedy je riešenie tak jednoduché, ale my nemáme v hlave  preň miesto, aby sa tam mohlo usídliť...

Aký prínos môžete očakávať po jej aplikovaní?

Zbavíte sa nechcených , neraz týravých myšlienok , ktoré nie sú ničím prínosné, iba vám zaberajú čas a odoberajú energiu...

Odstránite myšlienkové vzorce, ktoré vás nútili k negativite, uzatváraniu sa do seba a sklonom k depresii

Vytvoríte priestor pre nové, kreatívne myslenie a konanie...

Zmeníte svoje postoje voči niektorým ľuďom zo svojho okolia a začnete meniť vďaka novým myšlienkam aj svoj život...

Vy sami si vytvoríte nový antivírový program, ktorý bude odrážať všetko škodlivé, čo by sa chcelo nasťahovať do vašej hlavy...

 

A ja vám prajem , aby ste  nosili v hlave tú najkrajšiu myšlienkovú záhradu a aby ste sa stali tým najlepším záhradníkom svojich myšlienok...

Hneď po pripísaní platby na náš účet vám e-mailom pošleme nahrávku aj s inštrukciami, ako čo najviac efetkov vyťažiť z danej techniky.

Ahoj Alenka,

chcem sa Ti veľmi poďakovať.Očista prebehla perfektne, bol to silný zážitok. Všetko išlo podľa návodu, iba korunná čakra bola stále "upchatá". Po ukončení som zostal ďalej relaxovať a vtedy sa mi otvorila /mal som pocit, pomoci z vonka/ a všetka "špina" sa dostala von. Úplne sa mi uľavilo a bol som nádherne čistý. Odvtedy som uvoľnený a vyrovnaný.

Ďakujem 

Jaroslav
bezpečna_platba-213x90 (1).png
karty-300x56-213x40 (1).png
gopay-platebni-brana-3d-secure-content (2).png

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.