foto028.jpg

Každému z nás bolo niečo z hora dané, niektorí dokážu vytvoriť krásne umelecké diela, iní vedia skonštruovať dômyselnú techniku, bez ktorej by sme si už nevedeli život predstaviť a mne bolo pridelené, pomáhať ľuďom zbavovať ich bolestí na fyzickej, ale aj na psychickej úrovni.

Som terapeutka.

Tam hore, sa raz rozhodli, že je na čase, aby som konečne pochopila nasmerovanie svojej duše a zmenili môj život obrovským treskom.

Mala som autonehodu s kamiónom, ale ako zázrakom, aj keď z môjho auta ostal už len nepoužiteľný vrak, mne sa nič nestalo.

Od vtedy, mi s láskou poskytli množstvo informácií , otvorili vnútorné videnie, vďaka ktorému môžem vidieť dnu do ľudského tela a dali mi  možnosť pracovať s energiou na odstránenie bolestí a upravenie toku energie v tele.

Pomocou jednoduchých vizuálnych technik, už viac ako 10 rokov, teraz učím svojich klientov,  ako si vyčistiť hlavu od neodbytných stresových a deštrukčných myšlienok, ktoré im spôsobujú zdravotné problémy, problémy vo vzťahoch a stavajú ich do pozície, že nevedia riešiť niekedy aj banálne záležitosti vo svojom živote.

Učím ich, ako vytvoriť priestor na nové tvorivé a nápomocné myšlienky, vďaka ktorým sa v živote môžu posunúť ďalej a kreatívne riešiť svoje problémy.

Učím ich ako ovládať energiu v svojom tele a ako sa s ňou dá pracovať na ozdravenie svojho tela.

Týmto sa zlepšuje nielen kvalita ich života, ale aj ich blízkych s ktorými žijú.

Vďaka pozitívnym spätným väzbám, svoju prácu naozaj milujem a som nekonečne vďačná tam tým hore za ich neustálu pomoc a nové nasmerovanie v živote.

 

ĎAKUJEM!

 

Prečo som zmenila názov mojej stránky

Zmena názvu mojej stránky vyšla z praktických dôvodov.

Ten predošlý : luna- regenerácia bol príliš zdĺhavý a ťažšie zapamätateľný a tak som ho chcela skrátiť na luna , ale tých je veľa, tak som dala vpred, písmenko A, ako začiatok môjho mena Alena.

Tak vznikol názov Aluna.

Hneď som si išla skontrolovať na internete, či toto slovo náhodou nemá nejaký nevhodný význam v cudzom jazyku a pozrite sa, čo som si o význame tohto slova našla:

Aluna je stredobod myšlienkového systému kmeňa Kogi, etnika žijúceho hlboko v kolumbijských horách.

Je to kozmické vedomie, ktoré je zdrojom všetkého života a bytia. Múdri tohto kmeňa, upozorňujú na nesprávne nasmerovanie ľudstva a upozorňujú na potrebu zmien v myslení a konaní voči celej planéte.

 

Je tomu už dlhší čas, čo som mala veľmi živý sen...

 Poznáte to, keď sa preberiete celý vydesený a zmätený z toho, čo sa vám práve prisnilo a vy neviete, či to bolo naozaj ,alebo iba sen...

 Ten sen, zanechal vo vás tak silnú stopu, že ho neviete ani po dlhom čase dostať z hlavy. No tam niekde vo vnútri, nemáte žiadnu pochybnosť o tom, že ste práve zažili nejaký silný mimo zmyslový zážitok...

Po nejakom čase, dostanete nasmerovanie a okolnosti vo vašom živote ukážu a vysvetlia, čo tento sen mal znamenať,  pretože tento druh sna, mal vo vašom živote vždy nejaký hlboký význam.

 Žiadala som si o nové informácie a nasmerovanie a v tom sne som dostala do rúk knihu od dvoch mužov, ktorí vyzerali ako indiáni.

 Ich výzor ma nesmierne prekvapil, lebo väčšinou vídam iné bytosti, ktoré ku mne prehovárajú...

Potešila som sa, no keď som ju otvorila, bola prázdna... čisté listy... nepopísané...

Pýtala som sa, prečo v nej nič nie je a dostala som odpoveď, že všetko mi príde... a ono to prichádza...

Začali mi prichádzať vizuálne techniky, cez ktoré učím iných, ako zmeniť svoje myslenie, naučiť sa mať rád sám seba a porozumieť tým okolo seba a tak netvoriť konflikty, ale šíriť okolo seba energiu pokoja a lásky.

 Verte, je to obrovská transformácia, ale zároveň krásny pocit,  keď sa vám mení život a ľudia okolo vás.

Zrazu  je okolo vás tak veľa toho, za čo sa môžete poďakovať...

Ďakujem!!!

Tí, ktorí už so mnou prešli týmito technikami, mi dávajú krásne spätné väzby- referencie.

 Možno aj vy potrebujete pozitívnu zmenu vo svojom živote, no tá sa vždy začína tou vlastnou.

 Pozývam vás na skvelé dobrodružstvo!

 No prvý krok – chcenie, musíte urobiť vy sami.

Ráčte vstúpiť...

 

 

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.