mother-and-baby-1646446__340.jpg

Túžite po dieťatku a stále sa vám nedarí?

Vyskúšali ste už všetky možnosti, alebo sa vám ten kolotoč o ktorom ste už počuli nechce ani absolvovať?

Máte za sebou už sklamania z rôznych liekov na počatie, alebo umelého oplodnenia?

Máte za sebou už tehotenstvo , ktoré neskončilo šťastne?

Môže to mať veľa príčin , prečo sa to ešte nepodarilo.

Sama som mala tento problém a teraz sa už môžem pochváliť troma dospelými deťmi.

Pripravíme si zmes : 2 dl kôprového semena, 2 lyžice mletého valeriánskeho koreňa (dostaneme ho v bylinkovej lekárni) a dva poháre (4 dl) medu.

Túto zmes dáme do termosky a do dvoch litrov dolejeme vriacou vodou.

Necháme odstáť 24 hodín.

Užívame 1 polievkovú lyžicu pol hodinu pred jedlom.

 

digestive-41529__340.png

Pred očistou pečene, rovnako ako pred ktoroukoľvek z ostatných na seba nadväzujúcich procedúr musí byť prevedená očista hrubého čreva. Očista pečene sa musí prevádzať pravidelne pri dodržovaní týchto podmienok:

stock-photo-spoon-full-of-meal-worms-on-a-red-napkin-eating-worms-insect-food-meal-of-the-future-asian-cooking-684141778.jpg

Cesnaková kúra:

 

Po dobu 2 týždňov rozhryzieme a dobre požujeme ráno na lačno 1 strúčik cesnaku 1 hod pred jedlom a večer2 hodiny po jedle.

Cesnak ničím nezajedáme ani nezapíjame. Zničí niektoré druhy parazitov.

fracture-bone-2333164__340.jpg

Do 300 ml vody dáme 5 g bobkového listu a varíme 5 minút. Všetko nalejeme do termosky a necháme 3-4 hodiny odstáť. Roztok zlejeme a pijeme po 1 polievkovej lyžici každú pól hodinu, počas 12 hodín. Pozor!!!

abdomen-1698565__340.png

Prevarte si 6 L vody a 6 lyžíc kuchynskej morskej soli, vychlaďte ju na telesnú teplotu. Irigátor – výplachovú sústavu, si zaveste aspoň 1,5 m nad podlahu, aby

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.