Online konzultácie

Online konzultácia prebieha cez telefón.

Diagnostika prebieha na diaľku a po nej nasleduje zhrnutie všetkých zistení, objasnenie príčin a odporučenie riešenia problémov.

Prejdeme si spoločne rôzne aspekty, ktoré môžu ovplyvniť momentálny stav a navrhnem rôzne postupy, terapie, cvičenia, stravovanie, doplnky stravy, očistné kúry...

Ak je potrebné, navrhnem kontrolný termín, ktorý môže byť tiež na diaľku.

V niektorých prípadoch sa dá na diaľku uvoľniť bolesť, alebo nejaký blok...

Na konzultáciu sa treba vopred objednať telefonicky na tel. 0911922167, aby sme si dohodli presný termín konzultácie . Konzultácia prebehne v dohodnutý čas po uhradení sumy za konzultáciu.

Konzultácia je možná iba cez pracovné dni v čase od 8 00 do 16 00.

Veľa mojich klientov je s touto službou spokojná, lebo ušetria nielen čas, ale aj peniaze. 

Cena Online konzultácie  je 55 eur

 

 

Snažím sa nájsť najvhodnejšiu alternatívu pre každého klienta, lebo každý sme iní a ak je niekomu odporučený spôsob, ktorý nezvládne a nedodrží odporučené pokyny, nie je to pre neho pomoc. Preto s každým prediskutujem spôsoby, ktoré zvládne a tak nastavíme spôsob na odstránenie jeho problémov. 

Po diagnostike a odporučenom spôsobe nápravy, dohodneme kontrolný termín a ak je potrebné, tak aj ďalší postup. 

Hneď po pripísaní platby na náš účet vám e-mailom pošleme pokyn na dohodnutie termínu konzultácie, ktorá sa bude konať telefonicky.

Termíny konzultácie sa dajú dohodnúť len cez pracovné dni od 8:00 do 16:00 hod.

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.