Posilnenie čakier

Čo je podstatou tejto techniky?  

Možno aj vy ste si skúsili, tak ako aj ja, viacero čakrových meditácií a ich názvy a formulovanie informácií ohľadom ich fungovania boli pre vás menej zrozumiteľné a skôr to vo vás vyvolávalo pocit, že je to niečo cudzokrajné, čo s vami moc nekorešponduje. Tak ste to obchádzali a nepripisovali tomu dôležitosť...

V tejto technike mi prišli informácie, ako jednoducho pochopiť a prijať čakry za niečo, čo je našou súčasťou. Tak ako sú na fyzickej úrovni umiestnené orgány v našom tele, o ktorých existencii nikto nepochybuje, tak si priblížime funkcie čakier, ako energetických orgánov v našej aure. Oba systémy aj fyzický, aj energetický ,majú svoju neodmysliteľnú úlohu v celistvom fungovaní nášho tela a oba tieto systémy sa navzájom ovplyvňujú...

Aký prínos môžete očakávať po jej aplikovaní?

Precítite energetické pôsobenie jednotlivých čakier na naše fyzické telo. Aktivovaním energie v jednotlivých čakrách pochopíte určité vlastné obmedzenia, ktorými bránime svojmu telu , aby pracovalo na plný výkon a tým vlastne zistíte, aká je vaša kapacita a ako ju môžete aktivovať...Precítite, ako jednotlivé čakry ovplyvňujú konkrétne fyzické orgány a ako si tie fyzické orgány môžete jednoducho aktivovať...

Pochopíte a zároveň precítite ako jednoducho sa dá naštartovať naše telo pôsobením a prepájaním sa s energiami okolo nás, ktoré sú dostupné pre všetkých a zdarma. Možno práve preto , že sú všade okolo nás a všetkým na očiach, zdajú sa nám také samozrejmé a nie vždy si  ich existenciu tak ,ako by si zaslúžili ceníme .

Veď skúste sa zamyslieť, ako často si uvedomujete dôležitosť existencie slnka, Matky zeme , kvetov na lúke a vesmíru okolo nás... A to všetko nás ovplyvňuje , bez toho by sme vlastne ani nemohli žiť a my hľadáme stále komplikovanejšie spôsoby ako si telo dať do poriadku.

Všetko čo potrebujeme máme okolo seba , iba to znova potrebujeme objaviť...

Hneď po pripísaní platby na náš účet vám e-mailom pošleme nahrávku aj s inštrukciami, ako čo najviac efetkov vyťažiť z danej techniky.

Ahoj Alenka,

chcem sa Ti veľmi poďakovať.Očista prebehla perfektne, bol to silný zážitok. Všetko išlo podľa návodu, iba korunná čakra bola stále "upchatá". Po ukončení som zostal ďalej relaxovať a vtedy sa mi otvorila /mal som pocit, pomoci z vonka/ a všetka "špina" sa dostala von. Úplne sa mi uľavilo a bol som nádherne čistý. Odvtedy som uvoľnený a vyrovnaný.

Ďakujem 

Jaroslav
bezpečna_platba-213x90 (1).png
karty-300x56-213x40 (1).png
gopay-platebni-brana-3d-secure-content (2).png

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.