mother-and-baby-1646446__340.jpg

Túžite po dieťatku a stále sa vám nedarí?

Vyskúšali ste už všetky možnosti, alebo sa vám ten kolotoč o ktorom ste už počuli nechce ani absolvovať?

Máte za sebou už sklamania z rôznych liekov na počatie, alebo umelého oplodnenia?

Máte za sebou už tehotenstvo , ktoré neskončilo šťastne?

Môže to mať veľa príčin , prečo sa to ešte nepodarilo.

Sama som mala tento problém a teraz sa už môžem pochváliť troma dospelými deťmi.

bath-oil-2510783__340.jpg

Vhodné na chlebík s maslom, alebo na miesto horčice, ak pridáte viac citrónu. Odporúčaná dávka 1 – 2 polievkové lyžice . Uchovávajte v chladničke – vydrží asi 1 týždeň. V zime aj z kúpených rastlín v kvetináči, počas sezóny odporúčam zo záhradky.

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.