Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že sa nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

Bara K.

 

 

Volám sa Marika(56 rokov).

 

Dovoľte mi vyjadriť vďačnosť za okamih, kedy mi "úplne náhodou" prišla do života Alenka.

Po fyzickej stránke pomohla vyliečiť celú moju rodinu - v roku 2008, kedy sme boli dosť zúfalí a vystrašení z tej najhoršej diagnózy môjho manžela.

Bola to hlavne bezmocnosť - keďže každý živý tvor sa bráni svojím vedomím poddať krutej prognóze alopatickej medicíny, ktorá vie diagnostikovať a vyrieknuť ortieľ priebehu choroby (s odstupom času si dovolím vždy vyjadriť v svojej duši nedôveru k napísanej diagnóze...).

Alenka vysvetlila prečo , pomohla s tou pokornou nebeskou silou plnou svetla, naučila nás pomôcť si , odkryla  poznanie bytia....a ten vyrieknutý ortieľ z roku  2007 - 2008 je už úplne zabudnutý.

 

PS:

Pre mňa je tou najväčšou hodnotou a darom od Alenky - že mi ukázala cestu k duchovnému BYTIU
Alenka je DAR OD  NAJVYŠŠIEHO PRE NÁS - rozjasňuje, čistí, svieti , lieči dušu a telo...ĎAKUJEM

 

 

----------

 

 

Dobrý deň prajem,

 

"Pani Gálovú som  prvý krát so zdravotnými problémami navštívila pred piatimi rokmi na odporúčanie mojej všeobecnej lekárky, ktorá prostredníctvom svojich kolegov – lekárov špecialistov poznala a uznávala výsledky jej terapeutickej činnosti. Musím sa priznať, že pre mňa sa vtedy začal nový letopočet: svoj život meriam „pred“ a „po“ stretnutí s p. Gálovou. Som jej nesmierne vďačná za všetko, čo pre mňa urobila a robí. Vážim si jej odbornosť, profesionalitu a dar z hora (a hlavne, že ten dar využíva na pomoc druhým). Vďaka nej som mala možnosť – a nie len raz – zažiť na vlastnej koži, že sa zázraky dejú!

P. Gálová je inšpirujúca osobnosť a láskavý človek. Vždy sa cítim u nej skvelo (až tak, že sa mi nechce odísť 😊) a odchádzam od nej plná pozitívnej energie a sily."

  A ešte raz Vám ďakujem za všetko, ďakujem, že STE!

S pozdravom
Rozália M

 

-------------

 

Alenka, poznám ťa už asi 12 rokov. Nikdy nezabudnem, ako si pomohla mojej dcére.

Doslova si jej zachránila život. Prišla som za tebou, keď mala moja dcéra asi 9 rokov. Mala výtok. Nevedela som si predstaviť, že by som s ňou išla k ženskému lekárovi. Tak som ju zobrala k tebe. Prezrela si ju a čudovala si sa kde prišla k zápalu maternice aj obličiek... a opýtala si sa, či ju niečo neuštiplo, pretože to vyzerá na boreliozu. A mne sa vybavilo, že asi pred 4 mesiacmi na dovolenke v Taliansku nás doštípali komáre a dcére  začal pod kolienkom opuch a strašne ju to svrbelo. Opýtala si sa, že ako to vyzeralo. No, malo to takú mapu a zväčšovalo sa to a potom sa to postupne rozptýlilo a zrejme vstrebalo. Keď som si potom dcéru prehliadla, zistila som, že tá mapa má ešte stopy - už nebola okolo kolena ale vysoko na stehne a pri členkoch. Odporučila si mi, aby som požiadala lekárku o odbery na boreliozu. Boli pozitívne.

Až vtedy mi došlo, že dcéra sa už dlhšiu dobu sťažovala, že ju bolí hlavička a bolela ju aj v škole. Že nevládze behať na telesnej a veľmi rýchlo sa unavila aj pri chôdzi. Pripisovala som to stresom zo školy. Večer ma prosila o masáž nožičiek lebo jej stŕpli. Myslela som si, že sa bojí sa ma spať a chce, aby som s ňou ešte chvíľu zostala a masáž mala vždy rada, krásne sa pri nej uvoľnila a zaspinkala. 

Nechcem si ani predstaviť, čo by sa stalo, keby to pokračovalo....

Som ti veľmi vďačná. 

A toto nebol jediný prípad, kedy si mi pomohla. Vždy dokážeš určiť, či je tam zápal alebo parazity alebo len nejaký blok...... 

Presná diagnóza - a od nej už len krôčik k vyliečeniu - a aj prostriedky, ktoré odporučíš vždy ZAFUNGUJÚ!

 

Jana Hrehušová

 

---------------

Chcela by som touto cestou poďakovať pani Alenke, ktorá má naozaj veľký DAR. Pred cca 7 rokmi som mala osobnú skúsenosť z jej pomocou pri mojich zdravotných problémoch, s ktorými som navštevovala lekárov, ale nič nepomáhalo. Vtedy mi kamarátka povedala o pani Alenke, ktorú som navštívila a pomohla mi. Odvtedy zakaždým, keď mám problém , tak ju navštívim. Veľmi oceňujem jej prístup k nám, ľuďom, ktorí prichádzame ku nej plní problémov- zdravotných, psychických-a ona zakaždým trpezlivo vypočuje , poradí a hlavne, snaží sa nás naviesť  na cestu práce so samými sebou, aby sa nám naše zdravotné problémy neopakovali. Som vďačná, že som ju spoznala.

 

Marta S

----------------

 

S Alenkou som sa stretla prvý krát v decembri 2009. Bola som presvedčená, že mi pomôže, lebo výsledky jej práce som videla doma na svojej dcére, ktorá ku  Alenke chodila.

Nebolo to hneď,  ako keď šibneš čarovným prútikom, ale bolo to postupné odstraňovanie rôznych zdravotných problémov, ktoré sa nahromadili počas života. Alenka svojim citlivým prístupom a videním  ma usmerňovala a vysvetľovala, ako sa telo uzdravuje a hlavne vždy s úsmevom  mi dala istotu, že to nie je nič zlé, čo sa nedá vyliečiť. Nikdy ma nevystrašila a ukázala mi cestu, ako mám postupovať a ja som ju pozorne  počúvala, každé jej slovo a každá jej rada mala pre mňa veľkú cenu. Dodržiavala som všetky jej pokyny a múdre rady. No keď som videla ako sa postupne moje telo uzdravuje, rokmi nevyliečené zdravotné problémy sa postupne  odstránili, nemala som žiadnu pochybnosť v jej výnimočnú schopnosť  liečiť. Vnímala som to ako zázrak. Cítila som sa oveľa lepšie, výkonnejšie. Postupne ku Alenke sme začali chodiť  celá rodina a chodíme tam dodnes. Voláme ju naša Alenka.

Máme novú kvalitu života. Naučila nás počúvať svoje telo a ako si máme sami pomôcť pri zdravotných problémoch. Jej energetické cvičenia nás posunuli  na ceste životom. Ukázala  nám, aká je úprimná radosť zo života a ako sa dá tešiť aj z vecí ktoré sú okolo nás a my sme ich prehliadali. Moc jej za všetko ďakujeme  a neprejde ani  jeden deň, aby som si na Alenku nepomyslela, lebo život aj naďalej prináša choroby, úrazy a keď si vieme pomôcť, tak jej prejavujem  veľkú vďačnosť  za to, že ju máme a že sme ju vôbec mohli spoznať, lebo ani to nie je samozrejmé.

Ďakujeme Alenka.

 

Hanka F

 

 

-------------

 

Paradoxne som sa k Alenke dostal na odporúčanie zástupkyne primára neurologického oddelenia v nemocnici. Odporučila mi „ alternatívu“ pred plánovaným neurochirurgickým zákrokom,  aby sme   úplne  vylúčili  prípadné riziko operácie. A ono to fungovalo. Po vyčistení organizmu u Alenky a  jej liečbe,  poškodená platnička krčnej chrbtice, akoby zázrakom prestala tlačiť na nervy miechy a bolesti prestali. Opiátové medikamenty, tlmiace bolesti,  predpísané lekárom som nepotreboval, ani operáciu.  K Alenke chodím pravidelne mesačne  doposiaľ. Z hľadiska  uvedeného zdravotného problému by  som nemusel.  Som  ale presvedčený, že je  dôležité preventívne sa starať o svoje zdravie.  Ale nielen to, Alenka mi ukázala aj možnosť  rozvoja a rastu osobnosti, čo sa priaznivo prejavilo v ozdravení vzťahov doma, v práci a celkovej spokojnosti v prežívaní  prítomnosti.  

 

Dušan V.

-------------

Pred rokmi sa u mňa stretlo viacero zdravotných problémov, ktoré vyvrcholili zlyhaním štítnej žľazy, čo si vyžadovalo jej operatívne odstránenie.  Keďže som nemala ani 30 rokov, nechcela som túto operáciu podstúpiť a možno v poslednom okamihu pred operáciou som získala kontakt na pani Alenku.

Moje zdravotné problémy sa začali jeden po druhom riešiť a operáciu štítnej žľazy som už nepotrebovala, čo bolo pre mňa veľkým úspechom. Alenka mi pomohla nielen odstrániť zdravotné problémy, ale aj zmeniť prístup k životu, zmeniť stravovanie, zameriavať sa na pozitívne myšlienky, zvládať stresové situácie tak, aby sa nezablokoval prirodzený tok energie v tele a tiež pracovať na sebe a na vzťahoch s okolím.

Odvtedy ubehlo viac ako šesť rokov a ja som sa veľa naučila o pre mňa dovtedy neviditeľnom svete  energií a zmenil sa aj môj pohľad na život a jeho krásy.

Som vďačná, že sa moja cesta skrížila s tou Vašou....

Veronika F.

 

---------

Pani Alenku som stretol pred desiatimi rokmi na odporúčanie nášho spoločného známeho v súvislosti so zdravotným problémom vnúčika. Udivovala presnými diagnózami, pozitívnym prístupom a otváraním dovtedy nepoznaných oblasti zdravia a osobnosti celkovo. Potom čo pomohla riešiť problém zdravia našej rodiny a tiež mnohých kolegov a známych som sa jej opýtal “pani Alenka, ako to robíte”? Šokovala protiotázkou “chcete aby som vás to naučila”? S manželkou sme takmer 5 rokov navštevovali cvičenia ktoré  nám otvorili nove obzory poznania seba aj svojho okolia. Naučila niekoľkými jednoduchými cvičeniami sa zbaviť  únavy, stresu, obáv a pozitívne sa motivovať na úlohu ktorej práve čelíme. Mám stále na mysli jej inštrukciu “nepokúšajte sa nikoho liečiť, ste už dosť dobrý nato, aby ste ublížili jemu aj sebe”. Jej metódy denne aplikujem a úprimne povedané neviem si predstaviť ako som fungoval predtým ako som ju stretol. Nevedel som si predstaviť, aby takéto vážne záležitosti sa dali robiť veselo, s humorom a bez nánosu mysticizmu. Želám jej veľa síl, aby sa aj naďalej dokázala deliť o dary ktoré sa jej od Prozreteľnosti dostalo.

 

Michal


-------------

 

Drahá Alenka,

vstúpili ste do môjho života pred mnohými rokmi a stali ste sa jeho
súčasťou. Moje stretnutie s Vami bolo tak neuveriteľné, že to považujem
za zázrak.

Vo chvíľach smútku, bez energie a nádeje na uzdravenie, ste tu boli Vy a
ukázali ste mi cestu a smer.

Ďakujem Vám za všetky chvíle strávené s Vami. Techniky, ktoré ste ma
naučili ako pracovať s energiou, mi robia život lepší a krajší.
Moja vďaka Vám, patrí aj za členov mojej rodiny, veľmi ste pomohli mojej
dcérke, vnukom, manželovi. Meditácie, ktoré sme sa u Vás naučili sa
stali stálou

súčasťou nášho bežného života.

Drahá Alenka, ďakujem Vám za všetko a ďakujem, že ste tu - tak blízko a
ochotná vždy pomôcť.

Vaša Eva


---------

 

Katarína Š.

 

Neverila som. Niekedy som už ani sama nevedela, či som už prestala aj dúfať, alebo je moja túžba tak silná, že zastiera aj tú najmenšiu štipku nádeje, ktorá vo mne vždy driemala. Keď som mala 14 rokov, gynekológ mi povedal „to bude problém otehotnieť“. A zasial tým veľké semienko pochybnosti o sebe samej, o mojom tele, o mne ako o žene. Bez toho, aby som si toho bola vedomá. K tomu sa pridružili slová mojej mamy, ktorá mi hovorila, nech deti radšej nemám, lebo by som sa o ne aj tak nevedela postarať. Bolo to viac o nej samej než o mne, no to som vtedy nevedela. Keď som dospela a začala som uvažovať nad tým, že by som chcela mať dieťa, pochybnosti sa potvrdili, pretože sa nedarilo. Dlhé roky. Narastal u mňa pocit zúfalstva, nádej klesala. Boli týždne, kedy som sa držala ako tak nad vodou a myslela pozitívne. Boli týždne, kedy som plakala často a veľa, hnevala som sa na svet, na seba, na Boha, že prečo to nejde, prečo sa musím takto trápiť. Podstúpila som všeličo a všade som sa dozvedela to isté: „Nemáte ovuláciu, nemáte hormóny na to, aby ste mohla otehotnieť, nič vám nefunguje. Ak, tak môžete skúsiť jedine umelé oplodnenie.“ Ale to som ja nechcela. Tie dlhé roky práce na sebe ma priviedli k akej takej pokore a umelé oplodnenie som považovala za príliš veľký zásah do nejakého vyššieho plánu, ktorého verím, že sme súčasťou. A ako pozorujem svet viem, že takéto zásahy sa bez dôsledkov obvykle nezaobídu. Manžel v tomto stál pri mne, takže to bolo ľahšie. No ťažšie zároveň, lebo jednu cestu sme si zatvorili dobrovoľne. Gynekológ nás aj tak poslal na kliniku asistovanej reprodukcie. Počúvli sme a šli sme sa poradiť. No doslova sme odtiaľ ušli. Bola som vystresovaná, cítila som sa len ako ďalšie číslo v poradí, ktoré má počúvnuť lekárov príkaz, aby sa mohlo mechanicky vykonať niečo, čoho dôsledkom má byť nový život. Viac krát sme tam nevkročili a ja som si už začala pomaly a s veľkou nevôľou privykať na myšlienku, že možno deti mať nikdy nebudem. Vyskúšala som všeličo. Psychoterapiu – rôzne formy, prácu na sebe homeopatiu, liečiteľov. Moji blízki známi mi dali kontakt na p. Gálovú, no ja už som bola zo všetkého tak vyčerpaná, že som tam ani nechcela ísť. No práve tá štipka nádeje ma tam napokon zaviedla a dnes viem, že sa všetko udialo presne tak, ako sa malo a vtedy, kedy sa malo. Zrejme som bola aj ja vtedy pripravená niečo urobiť inak, aby k nám naša dcérka Hannka mohla zavítať. Musím to napísať presne ako to bolo, lebo ešte stále sa mi to zdá absolútne neuveriteľné. Približne v rovnakom čase ma prvýkrát videl gynekológ, ku ktorému som vtedy prestúpila a p. Gálová, u ktorej sme boli na prvej návšteve. Gynekológ povedal: „nič vám nefunguje, umelé oplodnenie ....“. Pani Gálová bola vo vyjadreniach striedmejšia. Nič nesľubovala, iba zhodnotila môj zdravotný stav, že sú tam určité prekážky, ktoré môžu brániť v otehotnení a až po ich prekonaní sa vôbec môžeme o tom baviť. Mala na mysli parazity, baktérie, kvasinky, ktorých som bola plná. A taktiež moje psychické nastavenie, pretože napriek tomu, že k pokore som si privoňala už aj predtým, bola som nútená ju naďalej prehlbovať, čo nie je vždy zrovna jednoduché, obzvlášť keď veci nejdú tak, ako si prajete alebo predstavujete, a navyše ich vôbec nedokážete mať pod kontrolou. Priznám sa, ničomu som neverila, čo mi pani Gálová vravela. Naozaj ničomu. Žiadnym parazitom. Asi ma vtedy viedlo niečo múdrejšie ako som bola ja sama, lebo som napriek tomu urobila všetko (spolu s manželom), čo mi odporučila. Po dvoch mesiacoch ma opäť videl môj gynekológ. Dlho pozeral na ultrazvuk a pýta sa ma, čo som robila za tie dva mesiace. Odpovedala som mu, že neviem, že nechápem čo má na mysli. Pozrel na mňa a hovorí mi: „Pretože je to akoby som sa pozeral na inú ženu! Toto je celkom iný nález ako minule. Akoby sa vám to začalo preberať k životu, sliznica vám začína estrogenizovať!“. Ešte stále som ničomu nerozumela, iba som tušila, že sa niečo deje. A ešte stále som neverila, že som na správnej ceste. Iba som po nej nejako šla. Zrejme v nádeji, pričom ma za ruku držala intuícia, ktorej som nesmierne vďačná za to, že ju mám. Po niekoľkých mesiacoch práce na sebe (vizualizácie, prečistenie organizmu, pravidelné kontroly, niekoľkých viac či menej úspešných pokusoch o meditáciu) mi urobili hormonálny profil. Vyšiel zlý. Nádej opäť oslabla, no po ceste som kráčala ďalej. S podlomeným sebavedomím, bez toho, aby sa mi darilo urobiť to, čo hovorili všetci okolo mňa (ktorí mali deti, no ja som ich nemala) – aby som sa hlavne uvoľnila, že veď ono to potom príde samo. Snažila som sa. Naozaj som sa snažila, no nikdy som sa neuvoľnila celkom. Nikdy som tú myšlienku z hlavy nepustila a pochybujem, že sa to vôbec dá. Tá túžba je tak silná, že dnes rozumiem každej žene, ktorá to nedokáže. Po niekoľkých ďalších mesiacoch mi p. Gálová povedala, že vaječníky sa začali preberať k životu a už dochádza k ovulácii. Vyžiadala som si opakované vykonanie hormonálneho profilu a ten to potvrdil. Hormóny sú v norme! To bola pecka! Napriek tomu ma chceli naďalej stimulovať, operovať mi endometriózu na ľavom vaječníku (ktorý bol podľa ich slov na 70-80% nefunkčný) atď. Sama tomu nemôžem uveriť, ale všetkému som zázrakom odolala a nič som nepodstúpila. Moju nádej muselo podopierať niečo veľmi silné, lebo sama niekedy nechápem, ako som to zvládla. Pamätám si, ako som bola plná pochybností, či nehazardujem, či svojím rozhodnutím neohrozujem možnosť otehotnieť. Ešte dnes mi to naozaj príde ako úplne neuveriteľné čomu všetkému som sa rozhodla dobrovoľne vyhnúť a odmietnuť to. V zarytej predstave, že ak raz mám otehotnieť, bude to bez akýchkoľvek zásahov. Mám však to šťastie, že mám po boku úžasného manžela, ktorý ma veľmi podporoval a veril. V podstate sa dá povedať, že on „to“ celé nevidel ani ako problém. VEDEL. Že sa „to“ raz proste stane. A tak sa striedali pozitívnejšie a negatívnejšie týždne. Raz som bola plná nádeje, inokedy som zápasila s vlastnou netrpezlivosťou, pocitom krivdy, nedočkavosťou, obavami, že to nikdy nepríde. Až mi 12.marca 2013 p. Gálová povedala, že už nemám užívať nič iné iba vitamíny a mám na seba dávať pozor. S obavou v hlase som sa opýtala, či „je to tak“. S obavou v hlase (lebo ma už za ten čas trochu spoznala a vedela, že nie vždy si dokážem ukočírovať svoje emócie tak, ako by bolo žiaduce) mi odpovedala, že áno. Aj vtedy to bol boj o pokoru. Vlastne, keď teraz nad tým rozmýšľam, nebol to boj. O pokoru sa bojovať nedá. Bolo to zdvíhanie jednej nohy za druhou, každý deň, po tej istej ceste, vo viere, s trpezlivosťou raz po boku, inokedy niekoľko metrov za mnou. Že všetko dobre dopadne, že všetko je tak, ako má byť. Stiahla som sa do seba a dúfala som. Až som si napokon 21.3.2013 urobila tehotenský test. Sama, v kúpeľni, keď manžel odišiel. Chcela som ten smútok prežívať osamote, keby vyšiel negatívny. Keď som zbadala tie dve čiarky hneď, bez zaváhania, len som ostala sedieť a plakala som. Takmer rovnako ako teraz, keď na to spomínam. Len s tým rozdielom, že dnes mi v izbe spí moja milovaná 15-mesačná dcérka, ktorá je tým najväčším darom, aký sa ku mne kedy dostal. Tie emócie si však pamätám stále veľmi živo. Každú jednu z nich. To dlhé čakanie, tie roky, tú opatrnú radosť, krehkú nádej, strach, bezmocnosť, opäť nádej, váhanie, napätie, to šťastie .... všetko si pamätám. Aj to, ako potom neskôr malo malinké 15mm a ja som uvidela prvý krát biť jej srdiečko a ja som si uvedomila, že mi v brušku rastie nový život, ktorý je mojou súčasťou. A teraz je súčasťou každého môjho dňa a ja viem, že presne takto to malo byť, že patríme k sebe, že som šťastná a vďačná.

Nebolo to ľahké. No nič z toho by som nemenila. Viera a nádej je to, čo človeku dáva silu aj vtedy keď si už myslí, že ju nemá. A ak vtedy nedokáže veriť sám sebe, je treba sa aspoň pokúsiť uveriť niekomu inému, kto na nejaký čas dokáže to naše bremeno poniesť. Mne tak pomohla p. Gálová a ja som jej veľmi vďačná. Sama pre seba ju tak volám krstnou mamou našej Hannky J
Všetko stojí za to, keď vám dajú do náručia ten malý batôžtek, ktorý vás toľkým veciam naučí. Všetka námaha, všetky emócie, všetko. Nestrácajte nádej, i keď sa to ľahšie hovorí ako robí. Ale ja som nestratila. A ja dnes viem, že som nesmierne šťastná žena a mama. Táto emócia sa slovami opísať nedá. Prajem ju každej žene na Zemi, ktorá po nej túži tak silno a tak úprimne, ako som po nej túžila ja. Verím, že „tam hore“ nás počujú. Len im treba tú náruč otvoriť. Každej žene v tom držím nesmierne palce. Je to nádherná cesta k sebe samej, ktorú vám nikto nikdy nemôže vziať. Mamou sa žena stáva ešte skôr, než sa dieťatko objaví v jej brušku. Mamou sa žena stáva v momente, kedy tomu sama uverí. Naozaj uverí. A ja viem, aké je to ťažké. Verte mi, že viem.

 


 

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.