Regenerácia v pyramíde

IMG_20190807_142855.jpg

Potrebujete rýchlo dobiť baterky?

 

ZLATÁ PYRAMÍDA s KRIŠTÁĽOVOU BRÁNOU.

Nie je to len obyčajné relaxovanie v leže v pyramíde, je to celostná 45 minútová terapia a môžte mi veriť, je to naozaj SILA!

Môžem s čistým svedomím povedať, že táto terapia je jediná svojho druhu a nikde inde také niečo nenájdete.

Pred vstupom do pyramídy si chvíľu postojíte pred jej vstupnou bránou, kde na vás budú pôsobiť dve krištáľové platne. Jedna je mínusová a odstraňuje negatívne vybrácie a druhá je plusová a nabíja aktívnou energiou. Kombinácia oboch harmonizuje energetický obal a uvoľňuje energetické dráhy.

Po tejto terapii si môžete ľahnúť na vysuté lôžko, ktoré dotvára pocit stavu beztiaže , kde si ešte nabijete všetky bunky a celý energetický potenciál.

Pyramída tak ako aj iné regeneračné techniky účinkuje najlepšie na báze pravidelnosti a tak ak chcete dosiahnuť vyššiu úroveň regenerácie tela a mysle, treba túto terapiu zopakovať viac krát po sebe. Počet a časový rozostup mezdi jednotlivými procedúrami je možné prekonzultovať , alebo aj sami pocítite ako často je to pre vás potrené.

Verím, že v nej nájdete spôsob rýchlej, ale aj cielenej regenerácie svojho tela a naštartujete v nej aj svoj mozog, aby vydal poklady, ktoré sa v ňom ukrývajú...

 

 

 

Cena: 25 eur/ 45 min:

Vstup do pyramídy si treba vždy vopred bjednať  telefonicky na T.č. 0911922167

 

 

 

REFERENCIE

 

Mirka Janošková

Pyramída so zlatou bránou je tou najjedinečnejšou terapiou s akou som sa doposiaľ stretla. Počas terapie som mala príjemné zážitky, moje vnímanie bolo veľmi ostražité. Dokázala som precítiť každý pohyb energie v mojom tele. Vnímala som silne prúdiacu prečisťujúcu energiu, následne na to veľmi jemnú vyživujúcu. V jednom momente som mala pocit, akoby sa vo mne zlúčili Yin a Yang energie a ja som v zápätí na to pocítila príjemnú harmonizačnú  a blaženú energiu. Na okamih som mala pocit, akoby som splynula s celým vesmírom a dokázala precítiť jeho vše-objímajúcu lásku a dokonalosť, ktorú všetci v sebe máme. Doposiaľ som nepocítila tak silný a hlboký liečivý vplyv na svoje telo a myseľ. Bol to skutočne nezabudnuteľný zážitok, po ktorom som sa cítila príjemne uvoľnená, zbavená nahromadenej prebytočnej energie a nabitá novou vyživujúcou energiou.

 

 

Ahoj Alenka,

chcem sa Ti veľmi poďakovať.Očista prebehla perfektne, bol to silný zážitok. Všetko išlo podľa návodu, iba korunná čakra bola stále "upchatá". Po ukončení som zostal ďalej relaxovať a vtedy sa mi otvorila /mal som pocit, pomoci z vonka/ a všetka "špina" sa dostala von. Úplne sa mi uľavilo a bol som nádherne čistý. Odvtedy som uvoľnený a vyrovnaný.

Ďakujem 

Jaroslav

Permanentka  6 vstupov za cenu 5 vstupov: 125 eur:

Ahoj Alenka,

chcem sa Ti veľmi poďakovať.Očista prebehla perfektne, bol to silný zážitok. Všetko išlo podľa návodu, iba korunná čakra bola stále "upchatá". Po ukončení som zostal ďalej relaxovať a vtedy sa mi otvorila /mal som pocit, pomoci z vonka/ a všetka "špina" sa dostala von. Úplne sa mi uľavilo a bol som nádherne čistý. Odvtedy som uvoľnený a vyrovnaný.

Ďakujem 

Jaroslav

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.