Regresná terapia - emocionálna očista

Je to energetická regresná terapia, ktorá dokáže zmeniť, alebo zrušiť neustále sa opakujúce negatívne vzory správania, ktoré nevieme ovplyvniť racionálnym myslením. 

Touto metódou sa dajú odstrániť rôzne poruchy správania ako napr. výbušnosť, precitlivenosť, agresivita, citové ochladenie, prejedanie sa, depresie  fóbie, ale aj rôzne bolestivé stavy a chronické ochorenia, ktoré sa nedarí liečiť klasickou medicínou.

Podstata tejto terapie sa dá prirovnať k počítaču, ktorý je zavírený a preto má pomalý výkon a robí zmätky, no a keď ho vyčistíte ,znova ide tak ako má.

Tieto pomyselné vírusy sa do našej mysle dostávajú rôznymi stresovými situáciami z minulosti, ktoré ani nemusíme vyhodnotiť ako nejaký problém , ktorý by nám mal ubližovať až do teraz. Môžu to byť aj záznamy našej duše, ešte z tráum z minulých životov, alebo záznamy našej rodovej línie, ktoré sú obsiahnuté v našej bunkovej pamäti, ktoré vieme identifikovať až vďaka takejto terapii.

Celý tento proces nám má dať vysvetlenie nášho správania, porozumenie tomu všetkému čo sa v nás odohráva, vďaka určitej blokáde a následné vyriešenie tohto problému.

Priebeh terapie spočíva v tom, že klient je pri plnom vedomí uvedený do uvoľneného stavu, počas ktorého je sprevádzaný terapeutom, aby si vizualizoval určité úkony. Vďaka tejto vizualizácii sa intenzívne prepája s jednotlivými časťami svojho tela a preciťuje v nich rôzne emócie a pocity.

Terapeut ho vedie k tomu aby spoločne identifikovali problém, teda situáciu, ktorá tento blok vytvorila a následne ho zlikvidovali.

 Je to veľmi účinná forma terapie, kde hneď po ukončení pacient cíti úľavu a následne vie v živote riešiť situáciu, ktorú odblokoval, inak ako pred terapiou.

Je to neinvazívna technika s veľmi vysokou účinnosťou, odporúčam ju vyskúšať až po diagnostike celého tela, lebo niekedy práve fyzický problém môže ovplyvniť aj správanie človeka a nie je potom po jeho odstránení treba riešiť emocionálnu očistu.

Emocionálna očista je veľmi jednoduchou formou odstránenia niektorých závažných porúch nášho tela, ale dokáže odstrániť aj niektoré bolestivé stavy, ktoré sa nedajú našou medicínou diagnostikovať. Preto je veľa ľudí zbytočne pod vplyvom  rôznych liekov a antidepresív, ktoré však vôbec neriešia ich problémy, iba potláčajú ich prejavy.

 

Cena: 55 eur/hod

Ahoj Alenka,

chcem sa Ti veľmi poďakovať.Očista prebehla perfektne, bol to silný zážitok. Všetko išlo podľa návodu, iba korunná čakra bola stále "upchatá". Po ukončení som zostal ďalej relaxovať a vtedy sa mi otvorila /mal som pocit, pomoci z vonka/ a všetka "špina" sa dostala von. Úplne sa mi uľavilo a bol som nádherne čistý. Odvtedy som uvoľnený a vyrovnaný.

Ďakujem 

Jaroslav

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.