mother-and-baby-1646446__340.jpg

Túžite po dieťatku a stále sa vám nedarí?

Vyskúšali ste už všetky možnosti, alebo sa vám ten kolotoč o ktorom ste už počuli nechce ani absolvovať?

Máte za sebou už sklamania z rôznych liekov na počatie, alebo umelého oplodnenia?

Máte za sebou už tehotenstvo , ktoré neskončilo šťastne?

Môže to mať veľa príčin , prečo sa to ešte nepodarilo.

Sama som mala tento problém a teraz sa už môžem pochváliť troma dospelými deťmi.

fantasy-2506830__340.jpg

Každý z vás už pocítil ten ťaživý pocit pri srdci, keď sa na vás niekto hnevá a tak isto pocit ťažoby , ak cítite v srdci krivdu a hneváte sa na niekoho.

Ani jeden z týchto pocitov vás neoslobodzuje, ťaží vás a vnútorne sťahuje , uzatvára cestu k energii svetla. Ak sa zmení situácia , ktorá vás dostala do tohto stavu a vy máte pocit, že sa niečo zmenilo vo váš prospech, cítite zrazu úľavu.

 Začnete sa usmievať, voľne dýchať a cítite ako vami začína prúdiť neopísateľný pocit uvoľnenia.

antique-2796551__340.jpg

 

Ako radiť a prijímať rady

Máte stále nutkanie všetkým okolo seba radiť ako majú správne žiť , konať, rozhodovať sa? Zamýšľali ste sa nad tým, že takto môžete aj ublížiť? 

Každý človek má svoj životný štýl a svoju cestu ktorou sa vybral, jedna je možno lepšia iná horšia, záleží to od stupňa jeho vývoja. No každý by mal mať slobodnú vôľu rozhodovať sa kadiaľ chce ísť a ostatní by to mali rešpektovať.

Možno sa vám zdá , že všetci okolo vás robia chyby a vidíte ako sa rútia do záhuby a vy viete, že záležitosti ktoré riešia by sa dali riešiť inak, ľahšie, bezproblémovejšie a preto neustále vstupujete ostatným do života svojimi radami, aj bez toho aby vás o to požiadali.

bottle-2032980__340.jpg

Ak sa necítite dobre a už ste vyskúšali niekoľko spôsobov liečby , možno príčinou neúspechu je práve zlá diagnóza.

Prvým predpokladom vyliečenia je , že si budete liečiť príčinu vášho zdravotného stavu a nie jeho prejavy a dôsledky. 

Je množstvo meracích prístrojov, ktoré vám vyhodnotia aké látky v tele vám chýbajú a aké preparáty si máte doplniť aby sa váš deficit vyrovnal. Dokonca vám ukážu kde vo vašom energetickom poli sú blokády a tiež preparáty ktoré túto nerovnováhu upravia.

 Po využívaní preparátov vám urobia kontrolné merania a hodnoty sú upravené.

Ak sa prejavy znova objavia, môže  to byť kôli tomu  , že neboli riešené prvotné príčiny, ktoré vám spôsobujú momentálny stav, ale iba dôsledky. 

Ďalšou veľmi častou príčinou je, že nebol riešený aj partner/ka a vaše prenosné ochorenie si prehadzujete ako ping pong...

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.