Tibetské platne

 Veľmi účinná, neinvazívna technika, ktorá likviduje patogény / vírusy, baktérie, plesne.../ v ľudskom tele, na základe nanotechnológie.

Počas tejto terapie sa pôsobením nanokrištalických kovových čipov pôsobí na ľudský organizmus a zvyšovaním frekvencií v rôznych patogénoch v našom tele sa tieto likvidujú .

Terapia je úplne neškodná pre náš ľudský organizmus a môžu ho podstúpiť aj deti, dokonca aj počas zvýšenej teploty.

Už po prvom pôsobení sa dostavujú citelné výsledky. 

Terapiu je potrebné opakovať 2x  , aby sa zlikvidovali aj posledné pozostatky patogénov.

Výhodou je, že vo väčšine prípadov, sa nemusí kombinovať so žiadnymi preparátmi.

Telo si naštartuje imunitný systém a samé si reguluje jeho aktivovanie.

 

 

Čo sa dá touto terapiou upraviť?

Odstránia sa rôzne druhy vírusov, baktérií a plesňových ochorení, ktoré sú spúšťačmi rôznych druhov ochorení

Zmobilizuje sa imunitný systém

Odstraňujú sa rôzne chronické ochorenia

Zápalové procesy

Choroby ďasien v ústnej dutine

Alergie

Potravinové intolerancie

Bolestivé stavy pohybového aparátu

Gynekologické a urologické problémy / bolestivá, silná menštruácia, výtoky, zápaly močovo pohlavného traktu, bolesti v semenníkoch.../

Tráviace ťažkosti

Niektoré psychické  problémy

Koncentrácia

Chronická únava – syndróm vyhorenia

Hormonálny systém

Oslabenie organizmu pôsobením elektromagnetického žiarenia / počítače, telefóny .../

 

Pocity, ktoré sa dostavia počas aplikovania tejto terapie:

Horúčava, vlnenie, mravenčenie, vibrovanie v rôznych častiach tela, alebo v celom tele. Počas terapie klient prijíma väčšie množstvo tekutín, aby telo hneď po nej mohlo vylučovať čo najviac zlikvidovaných patogénov...

 

 Cena: 120 eur / 2 aplikácie

 

REFERENCIE

 

Dana Chrapanova

 

Keď som prvý krát išla na platne, muž ma musel odviezť, lebo som nevládala šoférovať. Bola som zas chorá, alebo lepšie povedané ešte stále. Viac ako pol roka som mala skoro stále zvýšenú teplotu, bolesť hrdla. Obvodná ma posielala kade tade na vyšetrenia a hľadal sa zápal v tele. Nenašiel. Rada ORL lekárky: "máte to chronické, kúpte si v lekárni pastilky na hrdlo a majte ich vždy pri sebe". Našťastie som sa dostala k možnosti vyskúšať tibetské platne a po necelej hodine som bola nový človek. Keď som si sadla späť do auta, muž ma nespoznával. Hrdlo nebolelo, teplota zmizla a mala som konečne dobrú náladu! Na diaľnici hrali v rádiu Queen - Don´t stop me a ja som začala s nimi spievať. Spievať, alebo skôr kričať "Don't stop me now, I'm having such a good time... I don't want to stop at all!"  lebo presne tak som sa cítila, nezastaviteľná :-)

 

Mirka Janošková

Tibetský symbol zaujal moju pozornosť v takej miere, že som z neho nedokázala odpútať zrak počas celého procesu liečby. Žiarila z neho múdrosť, niečo tajomné a veľmi vzácne a napriek tomu, že som sa s týmto symbolom ešte nestretla, cítila som s ním silné spojenie, ktoré vo mne vyvolalo pocit dôvery. V jednom okamihu som mala pocit, akoby som s ním úplne splynula a vnímala som silu jeho liečby, ktorá sa priamo dotýkala mojej esencie a pracovala v tých najhlbších úrovniach môjho tela a mysle. V priebehu liečby som pocítila značné uvoľnenie v oblasti dutín, s ktorými mám už roky problémy. Po liečbe som mala pocit, akoby sa tieto problémy úplne vytratili a akoby všetky moje zmysly opäť ožili. Takisto som pocítila značnú úľavu od bolesti a nepríjemných kŕčov počas menštruácie.

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.