Myšlienková záhrada -

TRI NAJDÔLEŽITEJŠIE STROMY

 

 Čo je podstatou tejto techniky?

V predchádzajúcej technike sme sa  spolu pustili do čistenia svojich myšlienok a odstraňovaní nepotrebnej záťaže z nich. Začali sme vytvárať nový priestor pre nové , tvorivé myšlienky ...

V tejto technike sa budeme ešte detailnejšie venovať jednotlivým zónam myšlienkovej záhrady, alebo vlastne jednotlivým aspektom nášho života. 

Podrobne si rozoberieme každý z nich, LÁSKA,ZDRAVIE a HOJNOSŤ aby sme pochopili, ako veľmi sú prepojené a že akýkoľvek prebytok, alebo deficit v ktoromkoľvek z nich vytvára chaos v tých ostatných  a vytvára nerovnováhu v celom našom živote...

V tejto technike sa dozviete, aké vplyvy vám škodia a napovie vám , ako sa s nimi vysporiadať...

 

Aký prínos môžete očakávať po jej aplikovaní?

Získate rozlišovaciu schopnosť, vďaka ktorej budete ihneď vedieť, čo v živote je pre vás podstatné a čo nie je a aký vplyv to môže mať na ďalšie záležitosti vo vašom živote...

 Usporiadate si vzťahy, zdiagnostikujete svoje telo a pochopíte, čo vám odsáva financie...

Vďaka tomu budete vedieť rýchlo reagovať na rôzne životné situácie, aby sa vo vás zbytočne nehromadil stres z neriešených záležitostí a naučíte sa ich predvídať a tak  im predchádzať...

Jednoducho začnete vytvárať v živote rezervy na to, čo naozaj chcete, aby sa vám dialo a začnete si ho užívať...

A ja vám prajem aby ste sa stali vďaka tejto technike a práci na sebe tým najlepším stvoriteľom svojho nového života...

Hneď po pripísaní platby na náš účet vám e-mailom pošleme nahrávku aj s inštrukciami, ako čo najviac efetkov vyťažiť z danej techniky.

Ahoj Alenka,

chcem sa Ti veľmi poďakovať.Očista prebehla perfektne, bol to silný zážitok. Všetko išlo podľa návodu, iba korunná čakra bola stále "upchatá". Po ukončení som zostal ďalej relaxovať a vtedy sa mi otvorila /mal som pocit, pomoci z vonka/ a všetka "špina" sa dostala von. Úplne sa mi uľavilo a bol som nádherne čistý. Odvtedy som uvoľnený a vyrovnaný.

Ďakujem 

Jaroslav
bezpečna_platba-213x90 (1).png
karty-300x56-213x40 (1).png
gopay-platebni-brana-3d-secure-content (2).png

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.