Viac užitočných informácií môžete získať ak sa prihlásite na odber do skupiny:

 Chcem dostávať darčeky zdarma stačí ak pošlete svoju emailovú adresu cez webový formulár dole s textom Chcem dostávať darčeky zdarma a budú vám chodiť rôzne užitočné rady, cvičenia a techniky.

Môžete sa prihlásiť aj na emailovej adrese: alenka.galovaa@gmail.com

 

Cvičenie na dýchacie cesty

https://photos.app.goo.gl/n8CrJ7PAb6zattKt7

 

 

Celotelové cvičenie.

Dnešné cvičenie je určené pre každého, kto má nadváhu a chce schudnúť, alebo potrebuje zlepšiť hybnosť a elasticitu v ktorejkoľvek časti tela.

Je vhodné na zlepšenie stavu celej chrbtice, ale aj bedrových kĺbov , ramien a taktiež pomáha odstraňovať závrate vyvolané problémami v krčnej chrbtici.

Posilňuje celú pohybovú sústavu a vytvára masáž vnútorných orgánov, čím zlepšuje ich funkciu.

Je vhodné pre každého okrem tehotných žien.

 

https://www.facebook.com/alena.galova.18  

 

Vranac - rýchla pomoc pri kašli a bolesti hrdla

https://photos.app.goo.gl/Penwe83aFxPjk2Q86

 

 

Rúško - rýchla sterilizácia bez hrnca

https://photos.app.goo.gl/g9UhW1NjBFjdhGYe9

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.