Znovuzrodenie lásky

 Čo je podstatou tejto techniky?

V tejto technike znova poupratujeme v zóne vzťahov a budeme rozoberať vzťahové problémy ,ktoré sa práve dejú vo vašom živote.

Ten z vás, kto ešte nemá partnera, môže cez túto techniku otvoriť cestu k novému vzťahu.

Odstránime negatívne programy z celej rodovej línie, vďaka ktorým sme mali zaužívané určité správanie a ktoré nám spôsobovali problémy vo vzťahoch.

Cez energiu lásky sa prepojíme s partnerom a naladíme sa na rovnakú myšlienkovú vlnu, aby sme docielili súzvuk naších duší a vzájomné pochopenie sa.

 

Aký prínos môžete očakávať po jej aplikovaní?

Cez pochopenie postojov a konania partnera ,vďaka precíteniu jeho pravej podstaty dospejete k poznaniu, ako riešiť konflikty a nevytvárať ďalšie.

Vďaka prečisteniu rodovej línie od negatívnych programov sa tieto už nebudú dediť a ovplyvňovať ďalšie generácie.

Vzájomným splynutím pravej podstaty oboch partnerov príde k absolútnemu porozumeniu aj bez slov.

Energiou lásky prečistíme všetky dôsledky negatívnych konaní vo vzťahu.

Nezadaní sa naučia čo majú zmeniť na sebe a čo sa majú nučiť, aby mohol k ním do života prísť nový partner a láska.

Hneď po pripísaní platby na náš účet vám e-mailom pošleme nahrávku aj s inštrukciami, ako čo najviac efetkov vyťažiť z danej techniky.

Ahoj Alenka,

chcem sa Ti veľmi poďakovať.Očista prebehla perfektne, bol to silný zážitok. Všetko išlo podľa návodu, iba korunná čakra bola stále "upchatá". Po ukončení som zostal ďalej relaxovať a vtedy sa mi otvorila /mal som pocit, pomoci z vonka/ a všetka "špina" sa dostala von. Úplne sa mi uľavilo a bol som nádherne čistý. Odvtedy som uvoľnený a vyrovnaný.

Ďakujem 

Jaroslav
bezpečna_platba-213x90 (1).png
karty-300x56-213x40 (1).png
gopay-platebni-brana-3d-secure-content (2).png

Milá Alenka,

 

Behom posledných 10 rokov ste sa stali našim rodinným priatelom, zachrancom naseho zdravia, ochrancom a blízkou dušou celej našej rodiny.

 

Som nekonečne vďačná za to, že stla nachadzate v mojom živote a v kruhu mojich najbližších - mojich detí, manžela a rodičov. Presný diagnostik, vynikajúci liecitel, trpezlivy ucitel, ale tiez láskavý a nesmirne empatický človek s nadhernym humorom. 

 

Do konca života nezabudnem na Vašu pomoc mojmu synovi v case, ked diagnozy "pršali" na jeho hlavu - Vaša presna diagnoza, vyborne vymysleny a  ucinny postup ako aj tiez velka viera a dovera, ze sa veci obratia k lepsiemu, priniesli zázrak, ktory zijeme uz 10.rok.

 

A naše posledne "stretnutie"? Poprosila som Vas o pomoc v stave, ked som nemohla stupit na nohu kvoli zapalu bedroveho klbu a pohyb bez barli bol nemyslitelny -  po lieceni na dialku bolest prestala a barle zapadaju prachom. Este raz velmi pekne dakujem z lyzovacky ;-)

 

Alenka, cela rodina dakujeme za vsetko, ste to najlepsie co poznam, ze mozeme pre zdravie urobit

 

 

Barbara K.